Privaatsuspoliitika

Vakker Woodwork e-pood on võtnud endale kohustuse kaitsta kliendi privaatsust ja hoolitseda, et kliendi isikuandmed on kaitstud.

E-poe tegevus internetis on kooskõlas kõigi asjakohaste tegevuste ja vastavate Euroopa Liidu õigusaktide ja Eesti Vabariigi seadustega.

E-pood ei kasuta oma klientide infot ebaseaduslikel eesmärkidel ning ei edasta oma klientide andmeid või isiklikku informatsiooni kolmandatele osapooltele v.a. juhul, kui teabe edastamine on vajalik tellimuste täitmiseks ja kui see on kooskõlas Eesti Vabariigi seadusega.

Isikuandmete kogumine ja kasutamine

Isiklik teave, mida me kogume võib hõlmata nime, aadressi, telefoni numbrit, e-posti aadressi ning ostuinformatsiooni, mida on tarvis Vakker Woodwork e-poes müüdavate toodete müügitehingute sõlmimiseks. Kõik kliendi isikuandmed on kolmandatele isikutele kättesaamatud.

Makseid vahendab Maksekeskus AS. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Maksekeskus AS turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Vakker Woodwork OÜ arvelduskontole.

Vakker Woodwork OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, Vakker Woodwork OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-ile.

Vakker Woodwork e-pood edastab meiliaadressile vaid olulist tellimusega seonduvat infot. Kliendi meiliaadresse ja telefoninumbreid ei edastata kolmandatele osapooltele muul eesmärgil kui toodete transport.

Muude andmete kogumine ja kasutamine

Statistilistel eesmärkidel kogub Vakker Woodwork teavet e-poe kodulehe külastajate kohta (külastajate arv, külastuse aeg, kestus, jne.). See teave ei ole seotud konkreetse isikuga säilitades kliendi ananüümsuse, kuid annab statistilist teavet analüüsiks.
.

Privaatsuspoliitika vastuvõtmine klientide poolt

Vakker Woodwork e-poe teenuseid kasutades kinnitab klient, et on tutvunud meie privaatsuspoliitikaga ja on nõus selle tingimustega.

Kui Teil on mingeid märkusi ja ettepanekuid meie privaatsuspoliitika kohta, palun teatage sellest e-posti teel helen@vakker.ee